Redakční systém QRS

Máte již vlastní webovou prezentaci a nejste schopni aktualizovat její obsah. Platíte za úpravy obsahu Vašich stránek nemalé částky? Světovým standartem je využití redakčních systémů i u malých a relativně "levných" prezentací. Pokud umíte obsluhovat MS Word, nebude pro Vás editace obsahu Vašich stránek žádným problémem...

Fotogalerie

Nedílnou součástí drtivé většiny moderních prezentací jsou obrázkové galerie. Pomocí modulu pro redakční systém QRS je správa takové fotogalerie velice intuitivní a rychlou záležitostí. Vlastní vzhled fotogalerie lze nezávisle na QRS plně přispůsobit Vašim požadavkům.
Ať už se jedná o zobrazení fotografií přímo na stránkách, či pomocí oblíbených vyskakovacích oken.

Moderní Webové fonty

Vaše stránky již nemusí požívat pouze omezený počet často nevzhledných, či špatně čitelných webových fontů. Dík aplikaci společnosti Google se rodina použitelných fontů rozrůstá o další fonty které dokáží oživit vzhled webových stránek. Dík speciálním znakům české znakové sady sice není možné využít všechny nabízené fonty, rodina těch použitelných je však již nyní chopna uspokojit většinu Vašich nároků...Ceník služeb

U stránek které programuji určuje koncovou cenu celkový rozsah práce, nikoli složitost zdrojového kódu. Pro jednodušší orientaci nabízím tři základní balíčky služeb s hrubým popisem dané skupiny. Podle nich se vždy budete moci rozhodnout jaké stránky jsou pro vás vhodné, zároveň budete moci velice přesně odhadnout celkové náklady včetně kalkulace za webhostingové služby. Každý z balíčků již obsahuje základní SEO optimalizaci obsahu + práce spojené s nasazením a odladěním stránek u poskytovatele webhostingu.

 

 

Základní sazebník nabízených služeb.

Statický web

Webové stránky pro malé prezentace, kód psaný v jazyce HTML/PHP. Takto vytvořené webové stránky jsou finančně nejméně náročné. Jejich nasazení je vhodné v případech, kdy není nutné často měnit obsah prezentace. Poskytovatelé webhostingu nabízí hostování takových stránek již od několika desítek korun měsíčně.

 již od 1 000,- Kč

 


Malý web

Stránky napsané v jazyce PHP/MySQL, umožující jednoduše editovat obsah pomocí redakčního systému QRS. V základní nabídce je připravena fotogalerie, publikování článků + správce souborů pro soubory nabízené ke stažení. Veškerý obsah lze editovat v redakčním systému QRS, který je k tomuto balíčku nabízen zcela zdarma.

 od 3 500,- Kč

 

Velký web

Nejrozsáhlejší webové stránky napsané v jazyce PHP/MySQL, které v základní nabídce obsahují: fotogalerii, publikování článků, správu souborů, kalendář událostí + možnost vytváření dalších modulů dle Vašeho požadavku. Správa obsahu pomocí redakčního systému QRS, který je k tomuto balíčku nabízen samozřejmě zdarma.

 od 5 000,- Kč

 

 •••••